Bnet Internet

Bnet Internet

Telekomunikační služby poskytují od roku 1999 a aktuálně patří k největším poskytovatelům internetového připojení v regionu Opava a Bruntál.

Co bylo našim úkolem?

Redesign starého webu, na modernější design

Responzivita

Technické SEO a optimalizace načítání

Design a funkčnost šitá na míru potřebám

mobile-screen
pc-screen

O projektu

  • Moderní design
  • Rychlejší jádro webu
  • Kompatibilita s mobilními zařízeními
  • Bezpečnost webu
  • SEO & PPC

Cílem projektu byl redesign starého webu, na modernější design kde jsme zohlědňovaly požadavky pro mobilní zařízení, vzdušnost ale hlavně přehlednost prvků na stránkách. Zároveň jsme brali v potaz technické SEO a rychlost načítání. Toto vše se nám s firmou Bnet internet povedlo dokončit a nyní se web zobrazuje na prvních příčkách ve vyhledávačích před jejich konkurencí. Spuštěním webu naše spolupráce nekončí a web stále vylepšujeme novými funkcemi jako Darkmod pro lepší čtení v noci, nová klientská zóna pro jejich zákazniky. Výsledek naší práce si můžete prohlídnout na www.bnet-internet.cz(nové okno)

Jak hodnotí naši spolupráci?

B-net

B-net

24. 3. 2022

„Díky perfektní komunikaci, rychlému jednání a dobře nastaveným procesům vzniklo řešení, které naprosto splnilo naše požadavky a předčilo očekávání. EvidSoft pro nás vybudoval nejen skvělý design webovek, ale věnoval se adminitrativnímu rozhraní webu. A právě za to, bychom chtěli poděkovat. Za nás dobře odvedená práce.“

Jiří Štrohalm

Jednatel společnosti

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme

*Povinné pole
*Odesláním formuláře souhlasíte se zásady ochrany osobních údajů.